W dniu 7 grudnia odbył się finałowy koncert XXVI Mikołajkowych Debiutów. W finale udział wzięli młodzi artyści z terenu powiatu brzozowskiego, którzy w etapach gminnych zaprezentowali najlepiej swój talent wokalny. Nasza gmina na gali finałowej była reprezentowana przez Antoniego Łukasiewicza, Emilię Kondrat (kategoria wiekowa 5-7 lat) oraz Magdalenę Łanik i Julię Konopacką (kategoria starsza: 8-9 lat). Wśród laureatów wyłonionych przez Jury znalazła się Julia Konopacka- uczennica III klasy Szkoły Podstawowej im. Świętej Jadwigi Królowej Polski z Oddziałem Przedszkolnym w Izdebkach. Julka wystąpiła z utworem pt. “Motylem byłam”, którego wykonanie zapewniło Julce zajęcie II miejsca wśród uczestników kategorii dzieci starszych. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Julia również znalazła się wśród laureatów Konkursu organizowanego przez Brzozowski Dom Kultury, kiedy to zajęła III miejsce z piosenką pt. “Dłoń”. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za godne reprezentowanie Gminy Nozdrzec i życzymy dalszych sukcesów w przyszłych konkursach.

W dniu 7 grudnia odbył się finałowy koncert XXVI Mikołajkowych Debiutów. W finale udział wzięli młodzi artyści z terenu powiatu brzozowskiego, którzy w etapach gminnych zaprezentowali najlepiej swój talent wokalny. Nasza gmina na gali finałowej była reprezentowana przez Antoniego Łukasiewicza, Emilię Kondrat (kategoria wiekowa 5-7 lat) oraz Magdalenę Łanik i Julię Konopacką (kategoria starsza: 8-9 lat).

Wśród laureatów wyłonionych przez Jury znalazła się Julia Konopacka- uczennica III klasy Szkoły Podstawowej im. Świętej Jadwigi Królowej Polski z Oddziałem Przedszkolnym w Izdebkach. Julka wystąpiła z utworem pt. “Motylem byłam”, którego wykonanie zapewniło Julce zajęcie II miejsca wśród uczestników kategorii dzieci starszych. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Julia również znalazła się wśród laureatów Konkursu organizowanego przez Brzozowski Dom Kultury, kiedy to zajęła III miejsce z piosenką pt. “Dłoń”.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za godne reprezentowanie Gminy Nozdrzec i życzymy dalszych sukcesów w przyszłych konkursach.