Nikt z nas nie jest samotną wyspą, nikt nie chce się tak czuć, dlatego Fundacja Ekologiczna ARKA zachęca do dobrych uczynków. W naszym otoczeniu są inni ludzie, ale także zwierzęta, a przede wszystkim środowisko naturalne, z którego korzystają wszyscy. Zrób piękny, dobry uczynek w środku maja - jednego z najpiękniejszych miesięcy w Polsce! Pomyśl z życzliwością o drugim człowieku, zwierzęciu czy otaczającej Cię przyrodzie i zrób to, co będzie dla nich gestem zrozumienia i przyjaźni. Co roku 19 dzień maja jest świętem społecznych, bezinteresownych działań. Zachęcamy do posprzątania swojego otoczenia. Zwróćmy uwagę na problem systematycznie wyrzucanych odpadów i zaśmiecania naszego pięknego krajobrazu. Główne przesłanie to czyste środowisko oraz człowiek przyjazny naturze i drugiemu człowiekowi. Żeby to osiągnąć na pewno nie wystarczy tylko sprzątać nasze najbliższe otoczenie. Zbieranie śmieci daje najczęściej efekt krótkotrwały, natomiast znacznie ważniejsza jest zmiana świadomości ekologicznej i nawyków mieszkańców. Zrób to i pomyśl o otaczającej Cię przyrodzie.

Nikt z nas nie jest samotną wyspą, nikt nie chce się tak czuć, dlatego Fundacja Ekologiczna ARKA zachęca do dobrych uczynków. W naszym otoczeniu są inni ludzie, ale także zwierzęta, a przede wszystkim środowisko naturalne, z którego korzystają wszyscy.

Zrób piękny, dobry uczynek w środku maja – jednego z najpiękniejszych miesięcy w Polsce! Pomyśl z życzliwością o drugim człowieku, zwierzęciu czy otaczającej Cię przyrodzie i zrób to, co będzie dla nich gestem zrozumienia i przyjaźni. Co roku 19 dzień maja jest świętem społecznych, bezinteresownych działań.

Zachęcamy do posprzątania swojego otoczenia. Zwróćmy uwagę na problem systematycznie wyrzucanych odpadów i zaśmiecania naszego pięknego krajobrazu.

Główne przesłanie to czyste środowisko oraz człowiek przyjazny naturze
i drugiemu człowiekowi. Żeby to osiągnąć na pewno nie wystarczy tylko sprzątać nasze najbliższe otoczenie. Zbieranie śmieci daje najczęściej efekt krótkotrwały, natomiast znacznie ważniejsza jest zmiana świadomości ekologicznej i nawyków mieszkańców. Zrób to i pomyśl o otaczającej Cię przyrodzie.